Články o herectví, zpěvu a tanci

Chcete z dítěte tanečníka či pěvecké eso? Houpejte ho na klíně!

Když rodiče při rytmech z rádia houpají své dítě na kolenou, možná ani netuší, že v něm posilují talent budoucího tanečního či pěveckého mistra. Odborníci z kanadského Hamiltonu totiž dokázali, že houpání dětí do taktu během reprodukované hudby může posilovat cit pro rytmus. Zvláště u nadaných rodičů se pak muzikální schopnosti silně přenášejí.

Herectví, zpěv a tanec v Tvoje tvář má známý hlas

Populární soutěž Tvoje tvář má známý hlas je důkazem toho, že Zpěv, Herctví a Tanec k sobě neodmyslitelně patří, což je přesnou filozofií Talent School od jejího založení. Pokud chcete být nejlepší, musíte se Herectví, Zpěvu a Tanci věnovat komplexně. Toto dokazují naši známí herci a zpěváci živě v tomto populárním televizním pořadu. 

Jak se připravit na SuperStar

Německá SuperStar se Sealem
Snem většiny zpěvaček a zpěváků je, aby se proslavili. Cesta za každým splněným snem však vyžaduje nekonečnou píli a snahu se neustále zlepšovat, hluboké vnitřní přesvědčení a pokud má někdo navíc určitou dávku talentu, má dveře do hudebního světa otevřeny.

Proč se učit herectví, zpěvu a tanci současně?

Děti hrají divadlo
"Kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem" - věříme, že tuto větu nikdo nepopře, ale rádi bychom nyní přišli s frází novou nebo jí přinejmenším oprášili, pokud jí náhodou neřekl někdy jiný před námi: "Kolik zvládáš činností, tolikrát jsi umělcem". Představte si svět, ve kterém síla pohybu a uvěřitelnost emocí není doménou pouze jedné umělecké disciplíny.