Malý casting

Když je někomu rok, dva, tři a víc, rád si hraje s ostatními dětmi, kreslí, tancuje, zpívá písničky, bubnuje, staví stavebnice, převléká se za zvířátka, kovboje, prince a princezny, učí se básničky a říkadla. 

Kde to má ale všechno dělat, když maminka a tatínek musí chodit do práce a nevezmou ho do školky? S kým si má hrát, když maminka pořád nemá čas a tatínek chodí z práce až večer? Máme pro vás řešení – Mini Talent School!

Nabízíme Vám hlídání dětí ve věku 1- 6 let na Praze 2, v ulici Vyšehradská 4 (zastávka tramvaje Výtoň – 3, 7, 17). Děti si hrají a učí se v malých skupinách v českém nebo německém jazyce.

Umělecký rozvoj malého dítěte

Nejen, že se o Vaše ratolesti postará zkušený a důvěryhodný tým, děti se také mohou těšit na pohybové, rétorické, hudební či výtvarné aktivity. Klademe dlraz na to, aby se hodně naučili a poznali nové kamarády. Velice nám záleží na tom, aby se Vaše děti u nás cítily dobře, a děláme pro to maximum. Vašim dětem poskytujeme jak prostor pro hraní, pobyt venku, tak individuální možnost odpočinku. Pro děti jsou zajištěné svačinky i obědy, pokud však má Vaše dítě individuální stravovací návyky a upřednostňuje jídlo i pití z domova, jsme pro jeho uskladnění a tepelnou úpravu vybaveni. 

Hodinové hlídání

Potřebujete si zajít k lékaři, nerušeně nakoupit, zajít si na úřady nebo si jen pár hodin odpočinout? V Mini Talent School můžete nechat Vaše dítě hlídat i hodinově! Různé kombinace docházky jsou dle potřeb rodičů možné (např. 1 dopoledne v týdnu, 1 odpoledne, 2 celé dny atd.).

Individuální hlídání

Hlídání lze dohodnout individuálně na telefonním čísle: 739 479 255 či E-mailu: minischool@talent-company.cz.

Zápis do Mini Talent School probíhá celoročně, dle vašich potřeb. Vzhledem k soukromému typu zařízení, rodiče nepřijdou o rodičovský příspěvek.

Mám zájem o bližší informace