Novinky

Chcete z dítěte tanečníka či pěvecké eso? Houpejte ho na klíně!

Když rodiče při rytmech z rádia houpají své dítě na kolenou, možná ani netuší, že v něm posilují talent budoucího tanečního či pěveckého mistra. Odborníci z kanadského Hamiltonu totiž dokázali, že houpání dětí do taktu během reprodukované hudby může posilovat cit pro rytmus. Zvláště u nadaných rodičů se pak muzikální schopnosti silně přenášejí.

Herectví, zpěv a tanec v Tvoje tvář má známý hlas

Populární soutěž Tvoje tvář má známý hlas je důkazem toho, že Zpěv, Herctví a Tanec k sobě neodmyslitelně patří, což je přesnou filozofií Talent School od jejího založení. Pokud chcete být nejlepší, musíte se Herectví, Zpěvu a Tanci věnovat komplexně. Toto dokazují naši známí herci a zpěváci živě v tomto populárním televizním pořadu. 

Další ročník pěvecké soutěže Little Star - další vítězství dětí z Talent School

Máme obrovskou radost z 1. místa, které v letošním ročníku pěvěcké soutěže Little star Litoměřice 2016 získala Sofinka Fiurášková! Neméně cenné je i 2. místo Danielky Ulrichové. V kategorii "B" se na 2. místě umístila Klárka Hromádková, 3 místo obsadila Sabina Uxová. V kategiri "C" porotu svým výkonem přesvědčil František Olša. Gratulujeme nejen vítězům, ale všem, kteří se soutěže zúčastnili! Úrověň soutěže byla opravdu velmi vysoká!

Radost Dětem a Talent Company zprostředkovali setkání s Lucií Bílou

Včera se nám podařilo udělat RADOST 14ti leté Adélce. Talentované mladé zpěvačce se splnil sen, když jsme jí zprostředkovali setkání s jejím velkým vzorem Lucií Bílou. Děkujeme Lucii Bílé, managerovi Jiřímu Koublemu a Josefu Brabcovi!!! Adélko, ať jednou získáš alespoň tolik zlatých Slavíků jako Lucka!

Milé děti, máte i vy podobné sny a přání? Napište nám do zpráv, třeba se i váš sen splní...