Hostem víkendového workshopu bude hvězda Fantoma opery Radim Schwab

Radim Schwab je výraznou tváří moderní české divadelní scény. Vyčnívá nejen svými dvěma metry, ale také pěveckými a dramatickými schopnostmi. 

Narodil se 20. července 1978 v Brně. Už od dětství ho fascinovalo divadlo a hudba. Začal navštěvovat hudebně-dramatické kurzy a bral hodiny tance a stepu. Toužil po brněnské konzervatoři, ale naštěstí ho nevzali. Rozhodl se tedy studovat Střední integrovanou školu. V roce 1995 se dostal do Studia Dům Evy Tálské, kde ztvárnil několik prvních zlomových rolí. Později, v roce 1997, byl přijat na JAMU, kde vystudoval obor činoherní herectví. Po úspěšném ukončení studia odešel Radim do Prahy. V roce 2000 zdárně prošel konkurzem do muzikálu Monte Cristo, kde představoval mladého Edmonda Dantése, a začal se učit zpěvu u prof. René Tučka. Však na Brno Radim nezanevřel a ve sklepní scéně brněnského divadla Husa na provázku hraje monodrama Mistero Buffo. 

Dnes je pro Radima domovskou scénou pražské divadlo Ta Fantastika. Působí zde od roku 2003 a jeho první rolí byl Mordred v muzikálu Excalibur. Později přibyly další muzikálové projekty: Láska je láska (On), Elixír života(Bugsy Siegel) a Obraz Doriana Graye (Alan,námořník). Radim Schwab hraje i v divadle Na Fidlovačce, muzikál Šumař na střeše (Motl) a v divadle Husa na Provázku ve hře Velice modrý pták (Pán noci). Má za sebou roli upíra v muzikálu Daniela Landy Klíč Králů a dnes je Fantomem Opery.

Radim Schwab, sexy hvězda Fantoma opery, je nepřehlédnutelný

Datum a čas: 
Neděle, 15. Březen 2015 - 13:00
Pojďte na workshop 13-15.3.2015