Talent School - Škola moderního herectví, zpěvu a tance

Smyslem naší školy je podporovat žáky v umění, v tom co je nejvíce baví, v čem vynikají. Chceme dětem nastavit lepší možnosti pro uplatnění v dnešním uměleckém životě. Jsme Talent Company - společnost, která se snaží zprostředkovat svým dětem uplatnění na nejrůznějších akcích, koncertech a filmech. 

Naše škola vyniká především obory, které se zde vyučují jako např. pop zpěv, pop piano (novodobé styly jako R’n´B, funky,beatbox aj.) skladba a aranžování, focení, práce s kamerou, střih aj. Žáci, kteří navštěvuji Talent School, budou mít možnost zahrát si některá představení v divadle.

Pokud někdo navštěvuje například obor pop zpěv, neznamená to jen chodit každý týden na hodinu zpěvu, ale žáci zde mají několik možností. Máme tu programy, kde si žák může vybrat podle jeho vlastního vkusu. Tyto programy jsou pro ty, kteří se chtějí více zapojit do práce a chtějí více vystupovat. Konrkétní informace najdete v menu pod příslušnou kolonkou oboru.

Principy spolupráce s dětmi

Snažíme se, aby naše veškerá oddělení pracovala mezi sebou, aby si žáci i učitelé navzájem pomáhali, motivovali se a společně tak tvořili dokumenty, filmy, muzikály a show původních i převzatých představení.

Lektoři

Snažíme se do Talent School pečlivě vybírat učitele pro Vaše děti na základě několika kritérií. Například spolupracujeme s lektory a pedagogy, kteří mají mnoho zkušeností v showbyznysu, filmu, divadle, hudbě a jiných uměleckých činnostech. Jsou to lidé, kteří mají neobyčejnou chuť svůj talent předávat dalším posluchačům a také se neustále snaží pracovat i sami na sobě.

Nechte vyniknout Vaše děti před širokou veřejností, před kamerou, dejme jim větší chuť do rozvíjení jejich talentu a hlavně velké zkušenosti a nezapomenutelné zážitky.

Chci na ukázkovou hodinu